Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Thashetheme Big Brother Albania 4 » Ambasadori Ettore Sequi i ftuar në Big Brother,

Ambasadori Ettore Sequi i ftuar në Big Brother,

Edhe sot ashtu si cdo te shtune shumica prej nesh presin qe oret e mbremjes t’i kalojne ne shoqerine e spektaklin te madhe Big Brother  i cili edhe sot vjen ne oren 20:45 ne ekranin e Top Channel me nje show te papare te mbushur plot me surpriza te shumta qe do te ndodhin.

Ne fakt surprizat gjate ketij reality show jane te shumta por ne do te zbulojme njeren prej tyre per te gjithe ju.

Kete jave autoret e ketij reality show kane menduar qe proven javore ta quajne ‘java europiane’.

Banoret kane qene ‘te detyruar’ te kalojne disa pengesa te vendosura neper shtepi, t’i binden semaforit duke levizur pa pushim ose duke ndaluar ne vend, cfaredo qe te ishin duke bere.

Per ata qe e kane pare nga ekrani kjo ka qene nje prove vertet argetuese. Si gjithmone, nje pjese e proves do te ekzekutohet edhe gjate spektaklit te nates se sotme dhe ai qe do t’i ndihmoje banoret eshte nje personazh shume i vecante. Ettore Sequi, kreu i delegacionit te Bashkimit Europian ne Shqiperi do te bashkohet me banoret e shtepise se famshme.

Kjo eshte nje surprize e vertet jo vetem per konkurrentet, por edhe  publikun shqiptar.

Ndersa surprizat e tjera te shumta ne numer mund t’i zbuloni nje nga nje sot ne mbremje si dhe te mesojme te gjithe per te eleminuarin e radhes i cili kete jave eshte vertet ankth, pasi si Genta dhe Graciano jane te dy konkurente te forte dhe kane hyre si konkurent qe ne diten e pare qe startoi Big Brother.

This entry was posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *