Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Big Brother Albania 5 Live

Big Brother Albania 5 Live

8 Responses to Big Brother Albania 5 Live

 1. mai says:

  Lote sonte eshte shume erret
  sonte ka shum shi
  sonte loton zemra pa dashur
  sonte lotojn dhe syt e mi!!!
  sonte mu ndal kenga
  kenga qe ma kendove ti
  sonte i kendon tjetres
  e une lotoj ne vetmi.

  Nuk dua te qaj
  sonte dua te kendoj
  mundohem ta perseris kengen
  por zeri nuk me del
  ju lutem sonte zotit
  ne enderr te me vish
  e te me zgjas ajo enderr sa jeta
  e kurr me mos te behte drite.

  Kurr me nuk dua
  agimi te me zbardh
  dua te jetoj ne enderr
  ne kete jete sa jam gjalle
  as zoti sonte sme degjon!!
  askush nuk ka meshir per mu
  loton qielli, lotojn syt
  kur ti nuk din se dikur kam egzistu.

  Dikur me quaje engjell
  me pate dashuri
  me thoje se te dua shume
  ashtu siq te deshta une ty
  vall ku humbi tani
  te pyes pa marr pergjegjeje
  tani ne preher te tjetres
  mua dashurin ne mes te rruges ma le.

  Mi theve krahet kur desha te fluturoj
  ma ngrive kengen ne buz kur mesova te kendoj
  ma more buzqeshjen ja fale nje tjetre
  ma vrave shpirtin e ike ne heshtje
  tani cfar te them
  apo duhet te uroj fat
  kjo fjal s`del dot nga goja
  te lutem te kthehesh prap.

  Pse more njeri nuk mendove
  se dikush te do ne ket jete
  pse ja vrave shpirtin
  e le te vdes ne vetmin e vet? per nje gole

 2. Pranvera says:

  Te dua me zemer po deshe vertetoje,behu mjeke dhe zemren time operoje,gjaku do te mblidhet ne duart e tua dhe do te fermoj fjalen ”Te dua”…

 3. brunilda says:

  pershendje big brodher urojh shum ky emsion ishall ka shum sukses

 4. gimi says:

  qka jan bo keta banor do me kapuq do me syza kisha jan diqka pordhanat e kososves…

 5. lena says:

  o ANAIDI JE HIPOKRITI I SHPIS KOT JE KA MUNDOHESH TA MPOSHTESH LIKEN SE AI ESHT BURR NUK ESHT SI TY QE TER KOHEN VETEM NE GOJ E MBAN NJESH ESHT LIKJA JO SI PUNA JOTE HIPOKRIT LLAFAZAN KOTI LIKJA NJESH ESHT

 6. Fansja e Anaidit says:

  Vetem ja keni inat Anaidit se Anaidi eshte yll. …………… Go AnaiD ur the best :*

 7. nora says:

  ooo Anaidii po e ringjalll shpin e bb6 se nese nuk kish mu kon Anaidi aty brenda shpis edhe juana shtepiaa kishte me roo nqetsi fatketsisht doli juana po Anaidii do jet fituesii i bb6.se Likja do meee mrri nfinale perkrah vajzave njeher me Olten tani me Elonen e Riken po aj nuk ka hyy nshpi me vajzat po ka hy vett.bravooooooooo ANAIDD SEE TI DO TJESH FITUESI I KTI BB6.let jen krenar prindrit e tu qfar djali kan rrituur hallall

 8. gentiana says:

  ja vlen kjo a jo se qfar thon >,<

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *