Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Big Brother Albania LIVE

Big Brother Albania LIVE

38 Responses to Big Brother Albania LIVE

 1. klea says:

  o pleraniiiii po nxirreni ermalin moooooooo

 2. simpatikja says:

  erioni ma i bukuri veq per para edhe klaudia nu pershendes erionit kissss

 3. anisa says:

  Klaudia dhe Franceska jan ***** e bb 5

 4. admiralda says:

  ooooooooooooooooooon mg sa kot ky bb5 me ate ******** klaudia

 5. ina says:

  genta you’re the best

 6. i&e says:

  erini dhe elvisi jan te zene mos u lodhni kot…..

 7. i&e says:

  erini dhe elvisi jan te zene mos u lodhni kot………… <3

 8. i&e says:

  erini dhe elvisi jan te zene mos u lodhni kot….. <3

 9. i.e says:

  erini dhe elvisi jan te zene mos u lodhni kot….. <3

 10. zemrushja says:

  meti esht ma i bukri edua rrushin

 11. besmir says:

  sa bukus ne big brother ooooooooo

 12. tana says:

  klaudia esht me kriza ..na shpifi ……jasht ju lutem

 13. boss king says:

  qet meti me mujt me hek nuk din as me fol ky

 14. Meti ma i bukri LovE <3

 15. simpatikja says:

  erioni ma i bukuri e sa per klaudian ka qen femra ma e bukura edhe ka dit shum mir me luaaaaa po ja keni inat

 16. jerri says:

  te nxjerrin grazianon se ai eshte vertet plehre e madhe

 17. jerri says:

  nxirreni grazianon che non vale un cazzo

 18. kiss says:

  valla mu pelqen ma shum per zotin arbri ma facer asht krejt qka ka me than ja thot :p

 19. bekimi7016@live.com says:

  shum te fort jeni arbi si kosovar qe je me gente prkrahe me lijami ruju shum se jan ata te shqipris na ingon neve kosovarve

 20. timi says:

  nxirreni grazianon che non vale un cazzo dhe po pati munsi te nominohen ermal gomari do ta shofi se sa poshte eshte vllera e tij ne bb5 turp i botes per gjith at gomar tregon forcen

 21. timi says:

  LIAM GERI ARBRI njeri nga keta do ta fitojn qmimin

 22. huahau says:

  arbri
  arbri eshte me i miri nga gjith ktu

 23. sara says:

  arberi ka me fituar ne big brother albania 5 per arsye eshte ma i miri ne big brother ishallllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fiton kush asht genten asht bodalic ose bodall hahhahahahahahahaah mos po del qit jave mos o nervesone se asht arberi ma i mir se genta genta eshte mut tung puq e keni

 24. BUKUROSHE says:

  ARBRI DO TE FITOJ

 25. ana says:

  Cmimi i madh shkon ne Kosove.Schade. Gratulation Top-Channel für diese echte Scheiße Entscheidung.

 26. cale says:

  franqi shum e forte ke qen vete vetja te lumt

 27. mimoza says:

  hej ka me fitu arbri l iami kuku per mu miki meti iiiiiiiiiiiiiiiiii jam momoza shkodra ni puqqqqqqqqq metit te big brother albania 5 te dua o meti oki op mpuq te gjithve

 28. vjollca says:

  hahahaahahhahah mu sexyyyy

 29. _--_La Loqka_--_ says:

  albulena ma e bukra

 30. ledion says:

  bukurrrr

 31. edison says:

  super

 32. arjan says:

  te dali joana mos e mbani me brenda

 33. suada says:

  Urime ANAID

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *