Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Thashetheme Big Brother Albania 4 » Ervini ne telashe serioze me te dashurin e Gertes

Ervini ne telashe serioze me te dashurin e Gertes

Ervini, banor i Big Brother Albania 4,  ne nje gazete ka deklaruar se njeh Gerten, banoren aktuale ne Big Brother Albania 5. Faktikisht kjo histori eshte shume me shume e ngaterruar se sa duket.

Kur vitin qe shkoi, doli ne gazete artikulli se Ervini eshte pare i shoqeruar me nje bjonde, edhe pse Ermela ishte ende ne shtepine e Big Brother, ka qene nje njohje e rastesishme qe mendjelehti Ervin Sinjari e mori si mundesi per te qene ne qender te vemendjes ne media.

Pas 5 ditesh, pasi eshte publikuar lajmi shoqeruar me fotot e bera ne nje club ne Tirane ku shfaqet Ervini me Gerten, ai eshte kercenuar se do ta vrisnin nese nuk mohonte se cfare ishin shkruar ne shtypin e asaj jave.

Dhe ishte pikerisht i dashuri i Gertes qe i kerkonte takim me patjeter Ervinit per shpifjet qe bente dhe i kerkonte sqarim.
Ka qene nje jave shume shume e keqe per Ervinin duke qene se ishte nen presion te perhershem per gabimin qe beri.

Ky debat i bujshem u mbyll me nderhyrjen e disa miqve te perbashket se perndyshe Ervini nuk do lihej i qete nga i dashuri i Gertes qe dukej se ishte nje super boss.
Gerta ka qene e dashura e nje biznesmeni, person i cili ishte me i madh ne moshe se ajo.

Strumbullari i te gjithe kesaj historie thone qe ka qene vete Ervini duke shpifur neper gazeta per te qene ne qender te vemendjes por mesa duket kjo gje e futi ne telashe duke e bere te kaloje nje periudhe te veshtire.

Ervini, menjehere pasi publikoi kele lajm ne gazetat e vitit qe shkoi, duke qene se ishte nen presion te vazhdueshem per bujen qe ai lajm beri, ai u largua drejt Italise per te shmangur telashet dhe debatet.

This entry was posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *