Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Thashetheme Big Brother Albania 4 » Neda – Profili & Intervista – Big Brother Albania 4

Neda – Profili & Intervista – Big Brother Albania 4

Mosha: 20 vjeç

Gjendja civile: Beqare

Vendlindja: Kavajë

Vendbanimi: Tiranë

Arsimi: I Lartë, Filozofi

Hobi: Letërsia

Thotë për veten: “Si njeri, më identifikon liria. Për mua, ajo është vlera absolute, ideali kryesor”.

Hyn në Big Brother: Sepse i duhet të shohë veten, deri ku arrin të shkojë. E shikon si një lloj loje, si një sfidë mes brezash dhe mentalitetesh.

YouTube Preview Image

This entry was posted in Thashetheme Big Brother Albania 4, Video Big Brother Albania 5 and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

219 Responses to Neda – Profili & Intervista – Big Brother Albania 4

 1. bora says:

  ti po qe je fenomen filozofikkkkkkkkkkk

 2. bledar cicollari says:

  bravo neda jam i bindur qe ju do te fitoni,jo me ane te fiozofise por me natyralitetin tuaj te vertete.

 3. ela_suela says:

  Bravo Neda .
  Goc e bukur , inteligjente , e thjeshte .
  😉

 4. b says:

  shpresoj qe te fitosh.

 5. ANA says:

  JE SHUM E MIR

 6. olsi says:

  ebukur e menqur je nr 1

 7. xona says:

  je ma e mira neda vetem vazhdo <3

 8. era@hotmail.com says:

  je shum e bukur

 9. ganimete says:

  je ma e mira aty ne shpi te duam shum jehona ganimetja zyrija lorena adelina ju pershendes nga presheva

 10. Djellza says:

  Je Bukurosheeeeee Teeee Duaaaaaaaaaaa(L)(L)

 11. B-o-z-z-o says:

  Je njeshi brenda aty vetem vazhdo ashtu qysh je Neda se perkrahjen e publikun shqiptar e ke pas.

 12. B-o-z-z-o says:

  Je njeshi brenda aty vetem vazhdo ashtu qysh je Neda se perkrahjen e publikun shqiptar e ke pas edhe personalisht nga un.

 13. Eminë Mina says:

  Neda je më e mira vetem kush ta ka inati vetem next se si ke fillu shum shum mirë nuk jee si do te cilatt i dredhoohen njerzve per interess tii ishalla ke me e mbaru ashtu siq tai ke fillu vetem NEXT Neda të Dua shuum edhe ti je e dyta me e pelqyera nga publikuuuu kaan te drejt dhe publikuu te dua NEDA vetemmm vazhdo keshtu do te jesh ne finale po ju tregojj qe ne fillim

 14. sara says:

  Neda te dua shumeeeeeeeeeeeeee je me e mira aty….
  Vazhdo keshtu te uroj fitore… <3

 15. asi says:

  neda je e pa pame lal te uroj fitore

 16. arnina says:

  you are the best neda for big brother 4 miss himm

 17. Edisa Shaba says:

  nedaa je vajza ma e mira dhe shpresoj qe te fitosh..:P
  jee 1-she

 18. mira.ks says:

  oo neda je me e bukura si shpirt….nuk ka pas ndonjher ne bba ndonje femer kaq intelegjente dhe njekohsisht te bukur si tiii….. te duaa shume nga kosova

 19. Dini says:

  je shum e bukur dhe jee teper terheqsee je shum mir vetem vazhdo

 20. gona says:

  me pelqen shume neda vete vazhdo kshtu

 21. violeta telaku says:

  bravo neda,je me e mira aty.ta uroj me gjith shpirt te fitosh.te duam pa mas,je yll,je si shpirt.e lum familja qe te ka ty….bravoooooooo.foooorccca

 22. elsa says:

  jemi nje shoqeri shume e madhe….te perkrahim shume….endra e kesaj shoqerie eshte qe ti te bashkohesh me ogrenin jeni dy yllat e big brother 4!

 23. evita says:

  neda bashk me ogrenin na jepni nje emocion te pa pershkruar….me dashuri dhe shume respekt ju perkrahim dhe uroj qe nje dite do te jeni bashke dhe ate sa me shpejt te jet e mundur dhe pse jo NE BB TE KAM SHUME XHAN JE E MREKULLUESHME LAL

 24. XXXXX says:

  NEDA JE SHUM E MIR TE URJ FINALEN DHE PSE JO FITORE

 25. ELA&ALISA says:

  NEDA JE NJE VAJZ SHUM INTELIGJENTE VAZHDO KESHTU DHE DO TE JESH FITUESJA E BBA4

 26. njomza says:

  edhe mue me pelqen shum Neda shembull per rinin Shqiptare <3

 27. flutura says:

  shum e forrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 28. flutura says:

  shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm e fort

 29. linda says:

  pershendetje. Neda dhe Ogren jeni me te te miret vetem per ju e sheikoj bigbrother sepse ju i jepni atmosfer shpijesh qao nga linda nga kosova ju dua fort veq vazhdoni se jeni me te miret

 30. lemi says:

  tij ajo qe me ben te shikoj bigun.shpresoj te vazdosh keshtu,ti i jep shpirt bigut

 31. bujar says:

  pershendedtje neda je me e mira ?mos u merzit se ti do ta fitosh?

 32. eriona says:

  You are the Best… Dhe me Ogrenin shkoni shum bukur jeni te mrekullueshem, Te perkrah nga Maqedonia 😉

 33. pashko says:

  NEDA JE 1-SH JE VAJZA ME INTILIGJENTE E BIG BROTHER 4
  VAZHDO KESHTU NE FANSAT E TU TE MBESHTESIM SHUME
  JE YLLLLLLL <3<3<3<3<3<3<3

 34. love says:

  neda je me emira ti do fitosh 🙂 <3

 35. Joni says:

  Neda je shume e mire,bravo per karakterin tend te forte.

 36. onna says:

  Neda`<3`Ogreen

 37. Lenndittaa KS. says:

  Needdaa jjee mmaa e miiraa <3<3.
  ttee dduuaaa <3<3.

 38. adaaa says:

  Neda je nje vajzeee shum e mir dhe e mencur lum nena cfare k alindur lum njerezit me ke flasin lum shikuesit se cfare shikon ja pra,kjo eshte Neda jone…Te duamm te gjithe ndersa per disa fyerje te njerezve te pakulturuar nuk duhet tu vemm veshin.Posa hyra ne nje web faqe *** dhe klikova mbi profilin e Nedes dhe lexovva disa komentee te cilat ishin shum pa kuptim..Por e dimmm nje gje te gjithe se Bota je vet..drite force dhe shpetim vetem tek ty Neda mund te gjejme dhe askund tjeter me nje fjale”WE LOVE YOU EVER AND FORVER SO MUCH”♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 39. TTT says:

  Oh Neda bukuroshja dhe mencuria vet e Big Brother..♥

 40. llapjanka says:

  te lumt NEDAAAA vetem vazhdoo se je shum mir qaoooo

 41. vjollca says:

  je me e mira si shpirt te duam e gjith KOSova <3<3<3

 42. fatjon says:

  je shum kukull dhe vazdo keshtu jam nje fansi jot ne bb4 dhe me pelqen se je shum e buk per nje moment te ngaterova me rihanen je kukull

 43. mirjeta says:

  ma e mira jeeeeeeee<3<3

 44. mirjeta says:

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  je me e bukura dhe me e menqura

 45. Berat says:

  Neda je shum mir por shpresoj qe te shkosh deri ne fund keshtu sic je

 46. ardian says:

  je me e mira neda je yll e ke te drejt qe nuk ke me miqsi me ogrenin sepse en=sht shum i ashpert ndaj teje te dua keshtu sic je nese del do ta urej popullin po shpresoj se nuk do dalesh te dua pershendes nga macedonia

 47. ardian says:

  je yll zemer te pershendes nga macedoni(diber madhe )

 48. tina says:

  neda je nje yll ne bb4 vetem keshtu vazhdo e gjith Kosova te perkrah dhe lutemi qe te fitosh se je nje shembull i mire per femrat shqiptare.ke moralin dhe mbaje mos e jep per njerez si Ogreni qe nuk ja vlen me ate kokefortesi qe e ka. te lutem mos ju perkul se vlerat i ke shum me te larta se Ogreni.pershendetje nga Kosova

 49. Dori says:

  neda je me e mira

 50. fisnik says:

  nedA vashdo me vetveten

 51. jonilda says:

  je kukull per atezot je njeshhhhheeee te putttthhh

 52. ani says:

  neda je vrtete shembull per vajzat shqipetare …tek neda une gjej vetveten shpresoj qe te jesh fituse e bb4

 53. alesandra says:

  neda eshte e mire, e zgjuar ,e edukuar, e bukur,eshte numr 1 -te uroj te jesh fituse se vertete e meriton fitoren …edhe si cift me ogrenin shkon shume…

 54. alma says:

  neda eshte e mire, e zgjuar ,e edukuar, e bukur,eshte numr 1 -te uroj te jesh fituse se vertete e meriton fitoren …edhe si cift me ogrenin shkon shume…

 55. bulla says:

  NEDA JE ME E BUKRA NGA FEMRAT ME E MENCUARA DHE ME E MIRA PER DEBAT VAZHDO KESHTU DHE VETEM TY TE TAKON TA FITOSH KETE BB S’KA NJERI TJETER QE MUND TA FITOJ

 56. Gazmend says:

  veq Per Tyy e Kshyrii Bigunn ma e Miiira Jeehh Brravooo:D:D

 57. majkell says:

  neda je e mrekullueshme i ke te gjitha cilesite e mira
  vetem ti e meriton dhe askush tjter
  te plasin ata qe te kane inat

 58. majkell says:

  :]
  :]

 59. majkell says:

  vazhdo keshtu lidere se do te fitosh
  mos na zhgenje

 60. Mimii says:

  Neda je shum shum shum shum shum shum e Bukur,e mrekullueshme je e mriton te fitosh <3<3

 61. anxhela says:

  neda je yll keshtu vazhdo le te plasin te tjeret nga inati :me zgjuarsine bukurine do ti largosh te gjithe

 62. burim says:

  sa i por ken me fol por neden a foli po por sjellet e sajna po vehen ne bba.4 po neda osht fenen e dallume prej te tirav vqe por para neda se mundesh m e fitu qminin nese vazhdon me keto silljet

 63. mersilda says:

  neda je shume e mire!vazhdo keshtu , te uroj qe te fitosh, sepse e meriton.

 64. tringa says:

  Je Me e miiiiiiraaa vveq vazhhdooooo I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ Jee 1-shii ATYYYYYYY TTTE DUUUAMMM nNnEDDDAAAAAAAAA

 65. ermela says:

  je 1

 66. ermela says:

  :]

 67. milja says:

  neda zemer je ma e mira vetem mos e humb dashur qe e ke afer ogrenin pra, spse keni lindur per te qen bashk ogreni esht i papar jeni 1sh bash shummm shummm te bukur ju duaa shummm vetem vazhdoni

 68. loni says:

  neda je e papame pos qe ti nuk shikohet big bradher

 69. Blerta says:

  Modeli i gjithe vajzave qe do te donim te shikonin Mwe modele te tjera si Klodi,Ermela e Mirjeta ka me kv ne jeten e perditeshme
  Bravo neda

 70. ilda says:

  neda je shume e mire dhe e mencur te dua shum

 71. anxhela says:

  nada je 11111111111111111 emeriton fitoren

 72. majkell says:

  je 1 neda

 73. neda says:

  Neta veqq vazhdo shum e mirr jeee♥♥Te Dua♥♥♥

 74. armela says:

  nuk eshaj nejden e admiroj per zgjuarsin dhe thjeshtesin esaj por nuk eshte per ne big brother nuk fiton thjeshtesia as urtesia ne big brother deri tani ska fituar as 1 i urte gjith te shkathet kan fituar si puna e qetesorit dhe jetmirit qe luajten utreguan pak te ”poshter” me kuptimin emir te fjales dhe fituan sikur mos te ishte orgeni aty neida do kishte treguar me shume nga vetja orgeni po emban kot mas vedit sja vlen orgeni nejda vlen me shhum

 75. eeeeeeeeee says:

  po qfar modeli osht neda mos folni palidhje po neden ska kush qe ekupton e pyt diqka e ni sahat sdin mete kthy pergjigje ma kur po osht bashk me ogrenin po ma qon dhimten e kres FITORE ERMELA edhe mir i tha blendi se po tishte nga ti moti ekishe puth ogrenin po qa me ba se ogrena sdin em puth ather po thot jo familja kur e puth ne qaf

 76. eeeeeeeeee says:

  kur e puth en qaf ne faqe ne hund mjekerr dhe i rrin perball afer a mos pi puth ogreni e ather thot jo familja

 77. arben says:

  je ma e mirra NeDaaa je nmr 1 si loqkk je shpirtt

 78. erinda says:

  Ka mesuar 3 fjal te medhaja dhe gjithe kohes i perdor,se fillon te flas e nuk din as vete qa flet,zgjuarsi e botes i duket vetja,vuan nga superegoja,idiote fare

 79. keida says:

  YOU ARE THE BESTTT..:*

  🙂 🙂 🙂 :*

 80. Artiola says:

  Bukuroshja e Big Brother Albania 4. ËmbËlsira ee Shpppisss

 81. VJOLLCA says:

  neda tan kosova asht me ty……te urojm fitore…….

 82. pamela says:

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 83. pamela says:

  je si shpirt neda ashtu vazhdo me ogrenin sepse jeni cifti me i bukur ne bb ajo mirjeta ma shpif dhe dhuraten ogreni ta beri te bukur ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 84. elsa says:

  neda po lufton kunder te gjithve …….neda mos kesh friken nga banoret e bb4 normal qe jan kunder ,neda te shohin konkurente te forte kan friken e 100miljonshit hahaha ……neda e ogren jeni me te miret e bb4..

 85. eri says:

  neda fenomen ne vete&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bravo neda

 86. indriti says:

  neda eshte rob zoti hallall …neda presim fitoren nga ty…………..

 87. flor tafa says:

  bukur bukur bukur

 88. irma says:

  neda je me e mira …shpresojme qe shqiperia té vleresoj per cilesite e mira qe ke…..

 89. redibegeja says:

  shum e bukur

 90. ollga says:

  neda te urojme fitore moj vajze lume familja qe te ka te duame shume ti e meriton fitoren

 91. totti says:

  neda dhe ogren jeni me te miret

 92. orhan says:

  nedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je ma e mira veq vazhdo je fituese e ketij spektakli I LOVE YOU……….

 93. arlinda says:

  je shume e mire neda shpresoj te fitosh <3<3<3<3

 94. dardanja says:

  je ma e mire veq kush ta ka inatin

 95. arta says:

  po ku po eshifni at bukuroshe at filozofe koti
  edhe ajo vjollca mundet em fol veq per veti po ku ahst kosova me ate bre po ajo ahst kot vjaz mire ne fillim patem nji simpati se na u duk shum e menqur ama me ket ogrenken na shpifi fare hhehhee po ku pe shifni at bukuri ajo e plare tan diten e pa krehur ehd epo eputh ogrenin ne at goje me ata dhembe te zi qahstu po i duken en tv e ksie me rri ne banjo tri or hehheheh as nuk din nnii ve me pe fergu qa ka te mire naga jo pisajke
  ermelaaaa fitoreeeee ja ke ftof nedes e ogrenit ti flet sakt ekjarte

 96. irma says:

  nuk po me rrihet pa ju pergjigj artes .. neda eshte vetvetja ashtu sic te gjithe ne rrime neper shtepite e tona ..se mos konkurentet e tjere jane me te mire lyhen pa u lare..por ndoshta nuk e keni kuptuar qe big brother eshte ambient qe banoret sidhen si ne shtepine e tyre… spresoj qe neda ta fitoje sepse eshte shembull per kete ralitet … personat si neda ne i kerkojme ti kemi gjithnje prane …per ermelen doja te thoja qe eshte konkurente e forte ,,por fitoren duhet ta fitoje nje shembull si neda…………

 97. arta says:

  kush duhet me mar qmimin ajo qe nuk mundohet dhe filozofonn po ku me i hargju ajo leket kur nuk ahst e dijshme ka duhet me i hargju apo ndoshta pagun pastruese me ato para nje idiote qe nuk emr pjes kurr kur te gjithe ne shtepi jane te lumtur ae festojn naj ditelindje ajo rrin e vetmuar o sa keq po kur ogreni do te ket naj feste ne shtepin e tij me motra kjo ja ben me helem festen se priton me mar pjes
  a pe shef qfar gabimi ahst te fitoj nje idiote qe vetem veten e don

 98. majkell says:

  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe
  neda je njeshe

  Hapi deren te gjitheve shko ne finale dhe fito cmimin e madh se e meriton . Mos na zhgenje!
  Kjo arta qe te ka shajtur me siper te haje ….

 99. majkell says:

  Neda edhe nese nuk fiton se nuk ta jep bigu cmimin ti do te mbetesh fituesja morale ti. Ti Bertina Adelajda dhe Ina.Je me e mira lum familja qe te ka se je shembull per te gjitha vajzat dhe djemte e shqiperise Te duammmmmmmm
  Ato qe te kane inat le te plasin se ato qe te kane inat ty jane njerez te pacivilizuar pak me siper se kafshet ti je me e mira aty .Vazhdo keshtu je bose

 100. matilda says:

  Ne fillim kur hyri Neda, la nje pershtypje shume te mire madje kisha simpati per te.Por me kalimin e kohes tregoi qe eshte nje vajze qe nuk di se cfare thote, madje ngaterohet me fjalet e saj…..Gjate gjithe kohes thoshte qe nuk e puth Ogrenin se kam frike se mos lendoj familjen,,,,,po kur e puthte ne faqe, balle, hunde, gushe dhe nuk i linte vend tjeter pa puthur ,,,mendonte se familja ndihej krenare per te????Mgjth ajo po duket sikur nuk ka pare mashkull me sy,,,,dhe la nam…Na ka lodhur me filozofine e saj te tepruar…Dhe duhet ta kuptoje qe Ogreni po e perdor per loje dhe jo se e do….FORCA ERMELA JE E PA PARE….

 101. Besa says:

  NEDA JE NJE VAJZE REALE JE NJE VAJZE QE JETON NE SHTEPINE E BB4 SI NE SHTEPINE TENDE.THJESHTESINE SINQERITETIN MENCURINE DHE DASHURINE JANE KATER. VIRTYTE QE TE DALLOJNE NGA TE TJERETFORCA NEDA JE FITUESEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

 102. doni says:

  neda ogren ju don kosova ,mos keni merak hiqqqqqqqqq

 103. jonela says:

  hehehe veq vazhdoooooooooooooooo

 104. ALMA says:

  NEDA JE MA EMIR

 105. ALMA says:

  NEDA JE YDH

 106. imer says:

  mua nuk me pelqjen neda esht shum femer e poshter veq paragjykon dot jem e kenaqur nrase del

 107. arta says:

  oj irma aje normal po qysh po sillet si ne shtepi te vet a ne shtepi a duhet me hanger e kush em ja pergadit buken
  si susk han ka te shkon e vet sdin gjo me bo
  o mjera nena e vet far edukate i ka dhen se ka msu kurgjo me bo minxi do makarona nji nat i ka pergadit tuj i vte et gjith qysh em i ba hahahhaha
  aaaa lu

 108. arta says:

  po ku ahst ma e mira me pas kon e menqur se kish zgjedh ogrenin aj peder si femen ma mashkull ahst neda se ogreni ju kish shku me i ndru rolet e s ai perket me nejt si en shtepi te vet me bo me nejt krejt aty ne shpi pa punu si neda e ogreni qa kishin bo kishin dek uni krejt
  po qysh nuk ju vjen marre kur ulen me hanger si parazita pa e ba asnji pune bile per veti me hanger hallall e nese bigu ja jep qmimin parazitave net ua jep po bigu deri me tash ska gabu kurre gjithmon ekan mare qmimin me te fortit dhe me te miret se sivjet nuk ka lojjtar te forte hiq veq prej te gjitheve kisha me e dallu ERMELEN forca ermela fitore se kosova i don njerezit e menqur e jo parazitat e ogrenkat hahhahah

 109. jonui says:

  Je Me e miiiiiiraaa vveq vazhhdooooo I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ I Love You♥♥♥♥♥♥ Jee 1-shii ATYYYYYYY TTTE DUUUAMMM nNnEDDDAAAAAAAAA

 110. moza says:

  Nedaa te duaa shumm je ma e bukuraa ne bb4 te uroj gjith te mirat ty brenda<3<3

 111. mimoza says:

  Neda te duaa shum je ma e bukuraa ne bb4 te uroj gjith te mirat ty brenda<3<3

 112. marina says:

  neda i mbeshtes te gjitha komentet e te gjitheve,je vertet shume e mire,madje me e mire se ogreni

 113. eni says:

  me te vertete ne fillim dhe une u simpatizova me Neden por na merzit na lodh me fjalet e saj pa fund dhe sidomos me Ogrenin ,,,duket sikur nuk luan por jeton eshte me moral te mire por e lodhshme
  fitorja duhet te jete per Ermelen …keshtu i do koha njerezit te qarte ne mendime preciz,praktik te zotet

 114. Fjollaaaa says:

  Nedaa je me e miraaa♥
  Neda Neda Neda neda neda neda neda neda neda neda neda neda neda jeee 1-shh ♥Me e fortaaaa♥

 115. bunjana says:

  NEDAAAA je mee ebukuraaaa nee bb4, je em inetelegjentja nderi tash qe ka pas bigbrother albania, vetem vazhdoo se eki perkrahjen egjithe publikut shqiptar tee duaaa nedaaaaa, te uroj fitoteee

 116. afraaaaaa nga presheva says:

  pershendetje te gjith adhuruesut enedes, se neda eshte njera nder konkurentet me te fortaa nderi me tanii, tee uroj suksese nedaaaaaaa see te duaaa shumeee je si shpyrtt, je ebukur njeri ithjesht kiss

 117. bunjana bujanoci says:

  nedaaa jeee yll fareee je si shpyrt nedaa te uroj suksesee ne bb4,qaooo te duaaaaa

 118. afraaaaa nga presheva says:

  pershendetje te gjithe adhuruesit e enedes, ju lutem mbESHTETENII NEDEN SE ESHTE NJera nder konkurentet me te forta nderi me tani qe ka pas bb4, te duuaaa nedaaa te uroj fatt…………

 119. roela says:

  je me e bukura dhe me e zgjuara do te dalesh fitimtare mos u shqeteso , dhe nese nuk del ke dal fitimtare me OGRENIN mos e harro me rendesi jane ndjenjat dhe jo parate . Parate nuk e blejne dashurine.

 120. ana says:

  NEDA JE FEMRA ME KOTI DHE PA EDUKATE NE ATE SHTEPI
  JE SHUME FALLCI DHE LIDHJA ME OGRENI ESHTE VETEM NJE LOJE NDOSHTA NGA ANA E TIJ OSE E JOTJA

 121. nikola says:

  JE NJESH NEDA TE DUAM <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

 122. flutra says:

  oj neda je ma mir veq vashto kush ta ka inat je ma mir qe u lithe me ogreni veq vashot ke me shkue finale nga FLUTRA.VALBONA.SHKUTA je njesh veq vashtoni KOSOVA esht me ty feq vashto petriti dele ket jav nga KOSOVA

 123. LAURA says:

  NEDA JE YLLI I BIG BROTHER 4 TE PERSHENDES NGA KOSOVAA

 124. ranja says:

  neda neda neda
  neda neda neda
  neda neda neda
  neda neda neda

 125. ela says:

  neda me e mira …………………o bigu si i lejoni njerez si petriti qe ne mesin e dites perdori fjale te pista naj nedes e ermeles………me te miret e bb4: jane neda, armela ,ogreni i duam ne finale…..ne vecanti NEDESi uroj fitoren sepse po ben nje loje te paster …..eshte nder per ne kur degjojme fenomen si neda………….

 126. edona says:

  Nice shum Neda loqka jem te du”hh shummm je ma e mira prek kreitve vajzave ti e meriton fitoren xemel po gjithashtu edhe ogrenii ju du shummm <3<3<3<3 po beni njer loj te mrekullushemm <3<3<3<3 ju du shumm shumm

 127. nora says:

  neda shumm te dua gjithashu edhe ogreni te pershtatet

 128. VJOLLCA says:

  neda je me fisnikja ne bb4 meriton cmimin e madh ……..neda deri tani na ke knaq ….

 129. neda says:

  je tepr e mir edhe besoj qe je hitore ti ose ogreni edhe inshalla kur dilni martoni nje jet e re un jam ni qik nga mitrovica qdo dit të percelli ti je loqki jem ti edhe ogreni

 130. rukije says:

  je shum e bukur edhe pse je ne shpi je shum e bukur ti dhe ermela
  ste harroj

 131. rukije says:

  ogren dhe neda jeni mat mirt me matjelin

 132. ollga says:

  neda lume familja qe te ka je si shpirt te duam shume fitore te urojme

 133. mario says:

  ec aty neda ma e mira

 134. shpejtim telaku says:

  NEDA je nje yll i pa par .te uroj qmimin e madh ti do te jesh ajo qe do ta fitosh …

 135. ela says:

  O NEDA KARAFILI SA KARAFIL JE NGA TRURI… JE ME E TRASHE SE ADELA HIQESH FILOZOFE ME OGRENIN POR NE SKENE TE DOLEN DIFEKTET…ATE PATIXHANIN QE MBAJE NE DORE FUTE GJEKUNDI KU KE VRIME VAJZA QE LEPIENI SI ERMELA DOLE DHE TY…TURP KU ARITI RINIA….

 136. neda says:

  je teper e mir me e bukura te uroj fitoren ishalla po fiton te pershendes nga zemra

 137. shteti says:

  na e merziti bythen me ato pergjigjet e saj filozofike dhe asnje intelektual dhe i mencur ska nevoje ta thot qe eshte por ti lere tjret ta vleresojne pffffffff intelektuale 20 vjece pa breke ne byth po vazhdo me ogrenen se jeni ba si lesbike adoleshent

 138. valbona says:

  vazhdo keshtu 🙂

 139. valbona says:

  vazhdo keshtu

 140. iva says:

  te duket vetja kush e di se cfare je vtm se je lidhur me ate gojashin,keni marre statusin inteligjent gje qe ti e ogreni skeni te beni hic fare,ti je nje injorante qe kujton se vtm ti ke lexuar ca libra ke mesuar disa fjale te bukura e flet si nje robot =dukesh vertet nje debile vrt dhe nje femer qe smer vesh hic madje ti sdi as te mbash veten e jo me te percjellesh tek ne rinia shqiptare nje shembull per tu ndjekur.mendoj se nuk duhet te vazhdosh me aty brenda sepse TI NUK PERFAQESON RININE SHQIPATRE!

 141. vjosa says:

  neda je nje vajze ebrekullushme jolavire si te tjeraty

 142. kena says:

  neda je e pa pame vazhdo keshtu se do te fitosh ti zemer . te dua shume puuuuuuuuuuuuuc .

 143. Blerta says:

  Eshte nje vajze me karakter dhe e zgjuar Kuptohet qe do te jene dakort te gjithe varet se kush e kupton dhe ky eshte ndryshimi mes te mires dhe te keqes
  Bravo je ti neda fituese e ketuj edicioni Nje vajze inteligjente ethjeshte qe nuk merresh me llafe dhe do te dashurosh ne nje menyre qe shume persona nuk te kuptojne
  BRAVO……..

 144. ela says:

  o budallenje..neda goca me pa vlere ne bb4..bene sikur filozofon fallco e piste vdiq per ogrenin duke u lepire me goje majmuni nuk pastroj as vehten as shtepine si kale vjene verdalle neper shtepi turp per brezin e rri …

 145. kika says:

  oj nede oj ZEMER ishalla ti fiton se te je ma e mira se kejt shum due se shum je e pershtatshme ne shpien e shipris

 146. besnnik says:

  kush ja ka shkru qet koment ma budalle ska

 147. elas says:

  o ju stafi i bb4 mos na e mbani kameren tek neda dhe ogreni se jane baxhelle fare dhe 5 vjecaret dashurojne me mire..

 148. vsdv says:

  mashtruse….manjake…..dhe injorante

 149. alba says:

  neda je më e mira vazhdo kshtu ,je shum intelegjente dhe shumë e bukur.

 150. vsdva says:

  kjo eshte Neda e vertete e ndyte dhe ka pyll aty….shifni linkun

  http://vipat.info/neda-e-bb4-ne-nje-moment-pakujdesie/

 151. filiza says:

  NEDA je ma e mira edhe qe jam nga kosova je me e mir si alkena mos ta nin veq vazhdo pe mu je nje vajz shum shum e menqur

 152. elsa says:

  NEDA.te,uroj,fitore.je.vajza.me,e,mir,aty,brenda,uroj,qe,
  NEDA,ta,fitoje,,bb4.

 153. Gonaa says:

  Nedaaa maa shumm e mir jeeehh zemmer I Love You <3.<3.<3.<3.

 154. anita says:

  e ben nje loj kot, nuk me pelqen hiq fare.

 155. VJOLLCA says:

  une jam nga kosova…. neda+ogren jane te preferuarit e klases sone…..

 156. lena says:

  you are the best bravo neda

 157. aryel says:

  Po mir moj vajze e provinces: si je kaq imorale dhe e pa turp, e shemtuar dhe e djallzuar, dembele dhe mosmirnjohese ndaj Almes… turp qe nena jote ka rritur nje vajze si ty , po aty e gjete te besh dashuri , po pse vertete mund tja hedhesj publikut? por para beke cdo gje.

 158. ersida says:

  NEne fakt duDA JE ME E MIRA.TI DUHET TA FITOSH KETE BB4.NE FAKT DUHET POR POPULLI SHQIPTAR NUK VLERSON CILESIT E NJE VAJZE SI TI.SE KAQ E KEMI NE.PELQEJN ERMELEN QE ESHTE LLUMI I SHOQERIS SHQIPTARE.BRAVO NEDA JAM ME TY/

 159. roben says:

  patjeetr duhet te fitosh je ma e mir dhe ja vlen me fitu te duam shum neda

 160. arta says:

  NEDA PISAJKA ME E MADHE QE KAM PA NDONJEHER PO QYSH NUK I LAN ATO DUUAR KURRE KUR AHN BUK BILE NJJE NATE EPASH ATY HANTE OGRENKA EM MIRJETEN DIQKA SDI A MAJLTEB A XHEM AJO NEDA I NDRYDHEK PUQRRAT EEFYTEYRES PARA TYRE SDI QYSH MUJSHIN EM AHNGER ATA DY DHE QA BERI PA I LA DUART AJO JA NISI ME AHNGER E MORI NJE LUGE BESO GERDI UM ERDH PREJ TEV SE LEJE MA AJO QYSH MOJ A NUK EDIN QE E PERCJELL NJE BOTE E TERE BILE PARA KAMERAVE BANU MA E PASTER SE NE SHPI TENDE BAN QA TE DUSH SKI FAJ NENA TA KA DHEN EKT EDUKAT SE EDHE MAMI YT ISHTE NE PAMJE BURRI HAHHAHA
  E OGRENIN TI EDON VEQ SE PERNGJAN SI FEMER E TI SI DJAL SE JA EM ATGOJE TE LLOMAFT Q EI DUKET NA YV MOSVET

 161. ANA says:

  Mbaroj edhe pune e klesajna Nedes shpresoj qe do te dali kete te shtune se shum e keqe

 162. ersida says:

  NUK KENI CFAR TI THONI E MERENI ME PASTERTIN.ESHTE AQ E PASTER SA ME SHUM SE TE GJITH ATA ATY

 163. love says:

  oj neda ishall nuk del sode me _)(*&^%$#@!~~~~~~1111~~~666

 164. NELA says:

  uroje qe kjo femer te mos shkoje deri ne finale do jete gjynah dhe jo vtm per bb4 por edhe per rinine shqiptare te perfaqesohet nga nje injornate e kesaj kategorie ,eshte nje INJORANTE e mediokre pa kufi,

 165. klaudia says:

  kot fare asht brenda neda dhe ogreni uuuuuuuuuu
  :p

 166. ersida says:

  NQS E QUANI NEDEN INJORANTE NUK E DI CFA I QUANI TE TJERET ATY.RRIM SHTREMBUR E FLASIM DREJT.NEDA ESHTE NE VAJZ ME KARAKTER TE FORT NUK MUND TA MOHONI KTE KA NJE BOT SHPIRTERORE PER TU ADMIRUAR.NUK SILLET SI NJE VAJZ 20 JEC SEPSE KA SHUM ME SHUM SE NJE VAJZ 20 VJEC.

 167. lejla says:

  Neda je me ebukura je me e mira vazhdo lojen fito finaen vec vaxhdo te duuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm3<3

 168. Aurela says:

  Neda shum e mir shum e bukur shum e drejte dhe me shum e forte ma e forta prej te gjithe vazhdo keshtu 1 je

 169. Aurela says:

  neda ta fitosh kete big brother je mee mira dhe me e bukura ndahu nga ogreni sepse ai po te perdor te lutem por ti e di me mir se une spse une vecse te lajmerova te tua shum zemra ime locka te pershendes nga tirana <3 <3<3<3

 170. lola says:

  vsdva je e(i) madhe. C’fare femre e ndyre qe eshte. Po ju fut Ogrenes ne canak, c’ka per te hequr famijla e Ogrenit, motrat e tij as qe kane per te pipetire ne shtepine e prinderve. Do ja u beje 8 me 2. Eshte komb i poshter ky njeri.

 171. teuta says:

  neda urime fitoren je ma e forta baravo vetem vazhdo neda je numer 1 do ta fitosh (K)(K)(K)(L)(L)(L)(L)

 172. ada says:

  neda je katunare

 173. ada says:

  o neda o vajze kavaje une nga kavaja jam vete por ti je turpi i kavajes pasi ne njihemi per puntore dhe pastertore . Ti mi moter pervec se je PISEEEE je telendarja me e madhe aty brenda shapkat nuk i njeh fare por nuk te fajsoj se shalqi ke shitur ne kavaje dhe brenda na hiqesh si filozofe por ti je nje GOALLOFE dhe e trashe.,po te shoh qe ben palacika dhe me hoqe oreksin me duart qi i perdor si steke bilardo shijoi dhe tre ditet e fundit qe te kane ngelur.Ogrena do ngelet vetem kjo eshte loja e tij dhe me ne fund do shpetoj nga ty o kembezbathuu

 174. flora says:

  oj neda je shum e mir dhe mos ta nin je yll fare dhe duje ogrenin sa ja vlen se jeni me te miret urime fitoren neda nga kosovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 175. lili says:

  o neda o vajza nga kavaja na e shpife shapkat nuk i perdor fare je PISJAAAAAA me e madhe qe ekziston NE BOTE E HEQ VETEN SI FILOZOFE ME NJE MUJ SHKOLL kur bere ate dite palacikat na e shpife me duart qe i leviz si steke bilardo. Ti nuk je filozofe por nje gallofe ne hiqesh si me shkolle ti shalqi shet kur vjen vera ne kavaje dhe na hiqesh si studiuese e madhe .ha dhe lepi gishtat edhe24 ore se do shkosh ne kavaje te bajgat elopes nga nuk duhej te kishe dale.ogrena do shpetoj nga nje rrodhe si ty

 176. arma says:

  hmmm kush din dhe ka mendje do e kuptoj NEDEN neda si nje vajz 20vjecare jo filozofe shum me e madhe se filozofe hallall i qoft gjdo dit q eka jetu dhe ka logjiku se shkolla nuk te ban njeri nese nuk din ta perdoresh shkolla nuk te vyn nese ski logjik NEDA nese humbe bigun se ke humb jeten jeto se je ma me mira pershendetje nga presheva je me se e ditur shum e bukur dhe talente pershendetje nga preshevaaaa neda ishte ne big po ja qe e verteta nuk behet kurr nekt bote sepseeee vet bota ashte e rrejshme … L O GJ I K

 177. nadia says:

  neda vajza me e mira.lum ajo familje qe e ka edukuar.per mua me rralle na ka shoqeruar.ajo dhe ogren jan me te kompletuarit.kishe qef ti degjoje,si nga muzika, filmat,librat, shtetet etj.si per nje 20 vjecare i bej komplimentet e mia te sinqerta.sic esht vet zgjodhi edhe shokun.lart e me laret ozot, te jet nje shemmbull per rinin shqipetare.me vjen keq se si big broth,e nxorri.nuk e meritonte te dilte.megjithatei uroj gjith te mirat e botes.asj dhe ogrenitjeni te dy si yje.

 178. kristi says:

  je si yll neda je sh e bukur lejeogrenin me merr mua.

 179. miri says:

  ta futen kari ne pill dole

 180. nadia says:

  e shtune si nate zie. megjithese arbana mundohet ti entuziasmoj banoret, por nuk ja arrin qellimit.endemol(big br)me i ashper se kurre,shkeput njerzit nga njeri tjetri pa piken e prokupimit, mjafton te krijoj skenaqe te rris shikushmerin.besoj se mjaftuan lotet e ogrenit per ti mbushur mendjen disave,per dashurin qe ka.si disa jav perpara edhe sot diten e djel u paqe opinionistet:kan ber be rrufe qe do te mbrojn ermelen deri ne min e fundit, per ti dhene cmimin e madh.nje opinionist qe merret me nje vajze 20 vjecare, duke i then,nuk lahesh, nuk ke ber pun… dhe i ul asaj ato vlera:si zgjuarsin, diturin, edukaten, menyren e komunikimit, qe sot neve na duhen me shume se kurre.zgjidhjet i ben endemol,por ata jan italian, te cilet nuk kan boten ton te komunikimit.dhe qe te mbajn nje femer si ermela qe per titullini beri te gjith profesionet, nga me i vjetrie deri tek shpfjet per mikun e saj. kjo i pelqen shume opinionisteve.opininisti sic i dha email nedes mund te merrte dhe dhuraten e saj, qe ishte libri.nuk esht kjo toleranca qe kerkojm. e veshtir te shkojm perpara.neda e ogren jeni pasqyre e rinis shqipetare.fitore ne jete.

 181. ALBA says:

  Ti Neda je nje cope injorante dhe shkaketar per kete eshte babai juaj i cili ka ngritur kultin tuaj pa te drejte gje qe ka bere qe ju nuk jENI NE GJeNDJE te dalloni poZIcionin tuAj.Ti je produkt i nje qyteti te vogel provincial por gjynah per Kavajen qe ka nxjerre nje femer debile si ju.Shpetoi BB

 182. nadia says:

  po shkruaj per te 3 here.nuk me pelqen qe fshihet shkrimi im. nuk do rreshtem se shkruari per neden.thoni c’te doni,asnje nuk e meriton fitoren, pervec nedes e ogrenit.i kan te gjitha vetit qe duhet te ket nje konkurent.jane shembull per rinin shqipetare.kemi nevoi per te tille.mos u kapni mbas budallalleqeve.te jeni me trasparen, ju bigu.i uroj te kapin majat ne te gjitha fushat. i besoj lidhjes tyre e i uroj jete.lum familjet qe i kan rritur.fitore ne jete bukuroshe neda.jam nje nene qe po te shkruaj.

 183. neda says:

  valla mu kadhimt qe dul se asht ni vajz me ni respekt te mmirr keshtu qe te uroj fat edhe jasht shpis caoooooooo, ,

 184. nadia says:

  4 her qe shkruaj.nuk e kuptoj se ne c’gju duhet me fol.nuk do rreshtem se shkruari.neda ishte ma e mira.le te flasin sa te duan gojet e liga.esht femer qe i meriton te gjith mirat e ksaj bote.zgjodhi shokun sic ishte vete.turp per bigun.ngrini vlerat e njerzve qe e meritojn.neda je yll.lum familja qe te ka.te uroj suksese jasht shtepise.ty dhe ogrenit.

 185. ana says:

  neda je dhe mbetesh me e mira .nuk ka rendesi cmimi por dinjiteti .dhe ti e ke pasur ate cdo kohe .jo si disa te tjera si psh ermela e perdor ervinin vetem per vota bravo neda je yll shpresoj ta marre ogreni

 186. armela01 says:

  utrashegofshi me gjith ate lezbikun….

 187. tea says:

  neda ne fillim te pelqeja por tani te urrej je kot fare ste pelqej per nje arsye ;;;QE U PUTHJE GJITH DITEN ME OGRENIN…pllaq…plluq me vjen per te vjelle….

 188. ana says:

  neda keqen yll fare per neve ne kosov nede per ne ne je ftusja per moral qepate mbrenda ne shtepi po bigu ta beri padrejtsin mosta ndin neda ogreni dota marr fitoren se ajo eshte gjysma ezmres tende mrena qeka MBETUR ogren dotajepim voten 10 her ajo ermela dhe gysi let mirren me fjal tekota

 189. arta says:

  eeee kurgjo sish kon adela qa ish kon neda ben veten si viktima e shkun gati ne finale te dyja kan qene personazhe kryesore me dashurit e tyre veq ne menyra te ndryshme neda e ka kopju adelen u hy ne big me strategji te beje nji dashnore e ne fillim si adela shtiheshin serioze e te dyja ksihin pase te fejuar ashume virgjine ishin kane sa se dijshin asnjera qa eshte seksi hahhahhah .Nese te gjitha femrat nga kavaja jane kshtu mosvet per to

 190. Anvi says:

  neda je dhe mbetesh me e mira .nuk ka rendesi cmimi por dinjiteti .dhe ti e ke pasur ate cdo kohe .jo si disa te tjera si psh ermela e perdor ervinin vetem per vota bravo neda je yll shpresoj ta marre ogreni

 191. ariola krasniqi says:

  je ma e bukura♥♥♥I♥you NEDA♥♥♥♥♥♥♥

 192. arta says:

  o ada dhe lili turp te ju vije

 193. arta says:

  Neda eshte shembulli me i mire i vajzes se moralshme dhe intelegjente,me vjen keq per te qe ka zgjedhur kete rruge per afirmim sepse ketu nuk respektohen vlerat por antivlerat.Ae dini pse shqiptaret kurrrrrrrrrrrr nuk do te arrijn te jen te barabart me shtetet evropjane …sepse gjithmon ngriten te pa diturit dhe shtypen te diturit ,ndeshkohet nje vajze si NEDA, vlersohet nje KUQK si ermela , qe brenda nje jave nderroi 3 meshkuj para syve te botes puthte Ervinin a syt kishte ne pasqyra duke shikuar veten, po kjo eshte e ditur se bigut i konvenon kjo

 194. juxhi says:

  shyqyr qe dole o zot sa jam gzu. ti dhe ogreni jeni njerezit me kot qe ka pas naier bigu. bravo publikut qe te la me gisht ne goj

 195. ina says:

  neda me vjen shume keq qe ke dale ti je e mira po ti do mbtesh fitusja morale ……shpresoj qe tani ta fitoj ogreni sepse e meriton

 196. amiraa says:

  ooooo 1 je neda mos ta nin per tjert cka thujn ……

 197. kadi says:

  KJO NEDA SI SHKON TA FITOJ BB ESHTE SHUME NJERI PA VLERE

 198. sweet lady says:

  neda ishe shembul per te mire…
  Ti ishe aty me e mira femer qe ka pasur ndonje here big brother.
  Neda si ti ashtu edhe ogreni keni qene me te miret dhe mendoj se keni nje dashuri te zjarrte per njeri tjetrin.

 199. nina says:

  nedaa jee sii loqkkk tee dojna shummm kosovaaa kemii qeff qee te vishh ne kosovvvv tee shoqja jote alkenaaa

 200. ylber says:

  je vertet e vecant neda

 201. lona says:

  NEDA asht e mir po preej se asht ba bashk me ogrenin nuk je kan vetja jote ma mir ndaju prej tij se nuk din me te ba te lumtur puq puq

 202. aida says:

  neda you are beutiful very very good ,,neda mire ja bera atyre qe ja thoje ne sy bravo e meritoje fitoren te percafoj nga canadaja te ndiqa per dite emisjonin BB4 te per gozoj bravoooooooooooooooooooo,,

 203. mimoza says:

  oj neda je kan me e mir ne bigbrathetr <3<3<3 mos harro qe je ma e mira

 204. dafina says:

  neda keqen personi me inteleghent aty brenda per ate te gjithe ta kane pasur zili je nje yll qe shendrit me milonona miliarda njerze ne te gjith boten neda e gjith kosova eshte me ty dhe do te mbetet me ty .alma,ergysi ,ermela,mirjeta,klodjana,dhe tisa te tjer duhet te shkojne edhe njeher ne shkoll je numer 1 si per bukuri e menquridhe ghithsesi per moral . brovoooooooooooooooooooooooooo

 205. dafina says:

  ata qe adhurojne ermele kuku per ta dro me dek se ermela eshte tranu

 206. dafina says:

  bravo ke qen yll i vertet sa per ata tjert qka thojne as mos ta nin ty se per ne ne kosove je me e mira nga te gjith big brotherit

 207. dafina says:

  neda je personi im me i dashur kur arbana tha qe neda le shtepin une besom kam qar sa ka qar ogreni je perfesjoniste jeto siq don ti e jo siq te thote dikush tjeter te puth me nje zemesi te madhe dafina nda kosova peje

 208. dafina says:

  te gjitrhve qe pelqejne neden ju uroj sukse ne jet per aty qe se pelqejne besoj qe me kuptoj se i urrej me gjit zemer deri ne fund te jete do ti urrej

 209. dafina says:

  ermela,alma,ergysi,mirjeta klodjana njerzit me te poshter tr rruzullit toksor

 210. dafina says:

  je yll pas te je jane shume fansa qe tyshte ne dashuri dhe ne mesime sidom ne qera siq eshte big brotheri je fantastike

 211. dafina says:

  se njeri me fansat ne te me thej ne big brother si dhe je fitusja e moralit.qmimi i cili u dha ermeles ishte i yti por velau i madh beri diqka qe sduhej ber ty ber nje femre si ti
  te pergesoj per cdo gje

 212. hava says:

  NEDA shum na pelqen je shum e fort veq vazhdoo se te tjetert jan deshtak…..

 213. silvana says:

  te dua neda <3 love

 214. silvana says:

  <3 <3

 215. emi says:

  je shume e mire (harts) <3 je si shpirt nganjehere ben gabime por ju jeni shume te mira ti dhe ogreni shpresoj qe kjo jete tju zgjase gjithmone dhe kurre mos u ndani sepse ju jeni me te miret ne big brother… 😉 🙂 😀

 216. hili says:

  neda je si zemer

 217. rihana says:

  neda jekan me e mira prej te gjithave vajzave ne bigbradher 4

 218. diellza says:

  Neda je me e mira ne big brother the bestt NEDA:p:p:p

 219. diellza says:

  NedA jE mE e MiRa Ne BIg BrOtHeR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *