Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Thashetheme Big Brother Albania 4 » Olger – Profili & Intervista – Big Brother Albania 4

Olger – Profili & Intervista – Big Brother Albania 4

Mosha: 26 vjeç

Gjendja civile: Beqar

Vendlindja: Tiranë

Vendbanimi: Tiranë

Arsimi: I Lartë, Drejtësi.

Profesioni: Këngëtar, producent muzikor

Hobi: Feja Budiste, vendet aziatike

Thotë për veten: “Jam njeri që i kam provuar të gjitha në jetë, nga kamarieri, kuzhinieri, pjatalarësi. Jam çun me sedër, jam rritur në rrugë, por tani është rradha ime!”.

Hyn në Big Brother: Për t’i bërë reklamë vetes dhe punës që bën.

YouTube Preview Image

This entry was posted in Thashetheme Big Brother Albania 4, Video Big Brother Albania 5 and tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

13 Responses to Olger – Profili & Intervista – Big Brother Albania 4

 1. armando says:

  kshu vazhdo lale shoqnia te mbeshtetttttttt

 2. nikola says:

  tani do na mungosh ne kenget i tua
  urime ne big brother

 3. jugu@fieri.al says:

  na la shendene dhe olgeri

 4. stela vipja says:

  ???????????/

 5. shpresa s kenderaj says:

  je ma i keqi aha

 6. D.R says:

  to no komentomi dos gringo doido!! hahaha… na la shendene dhe olgeri

 7. ela says:

  yll Je perzotin ♥

 8. marigona haxholli says:

  je yll fare
  i love you

 9. teuta says:

  olgeri nuk ka ber loj te mir

 10. alba says:

  je 1 keshtu azhdo

 11. eri says:

  olger jem yll

 12. eri says:

  olger je 1sh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *