Tag Archives: Big Brother Albania

Edberi dhe Vigani nga Prishtina hynë në BB Albania
Gjatë ketyre ditëve u tha se dy djemtë nga Prishtina  janë dy imazhe të njohura për publikun, duke qenë se janë shfaqur edhe … deri tani në shtëpinë e “Big Brother”, pasi pritet që vëmendja e të gjitha femrave të … Continue reading

Posted in Lajme | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Eldora e Shpendi rrinë në krevat – Video
Eldora e Shpendi vazhdojnë të rrinë në një krevat dhe përfitojnë nga rasti për të mësuar më tepër rreth njëri-tjetrit. Ata pyesin edhe për gjëra që i dinë për tjetrin, duke menduar se në këtë mënyrë mund ët zbulojnë sekretin … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Tagged , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Me i votuari ne sondazhe Big Brother eshte Anaidi
Sa vjen dhe bëhet më interesant loja e banorëve të BB6, po ashtu edhe audienca që i ndjek është më kureshtare, madje tashmë nga ata i kanë krijuar të preferuarit e tyre. Në një sondazh të zhvilluar në Fanpage të … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Tagged , , , , , , , , , | 1 Comment

Rikthehet Big Brother, të shtunën mer jetë edicioni i gjashtë…
Erdhi momenti, Big Brother rikthehet këtë të shtunë në mbrëmje, për ti dhënë jetë një jetër edicioni emocionues në ekranin e Top – Channel. Për të gjashtin vit rradhazi ky spektakël me formatin e tij unikal, do të kthehet në … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Sonte nis Big Brother 6 në Top Channel
Persona të panjohur do të nisin bashkëjetesën të vëzhguar 24 orë në 24 nga telekamerat për t’i servirur publikut gjithçka ndodh brenda mureve të shtëpisë. Aventura do të zgjasë 100 ditë. Por, në këtë edicion, ndryshe nga të tjerët, Big … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Zbulohen 16 konkurrentët dhe surprizat e Big Brother Albania 6
“Big Brother Albania 6 ” ka nxitur kureshtjen e gjithë publikut këtë vit, pasi sipas paralajmërimit të autorëve ky reality-shoW do të jetë komplet ndryshe. “Nuk do t’i ngjajë aspak 5 edicioneve të kaluara”, – thotë autori Rezart Aga, duke i … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , , , , , , , | 3 Comments

Opinionisti i ri i Big Brother Albania 6 – Olti Curri
Pas shume thashethemesh mbi opinionistin e ketij edicioni, ku njëherë përflitej se do ishte Olti Curri apo serish i mirënjohuri Arjan Konomi, tashme fale burimit informativ qe kemi brenda këtij kanali kemi mesuar emrin e Opinionistit te edicionit te 6-te.Ai … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Shock emocional i Gentës: M´u prish jeta
Genta, finalistja e “Big Brother” e njekohesisht njera nga konkurrentet me te diskutuara te ketij edicioni, u duk sikur e perballoi mire situaten qe e priste jashte shtepise se famshme. Ajo, pasi doli u perball me realitetin dhe ate qe … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , , , , , , , | 1 Comment

Erion Zeqiraj per lidhjen me Bertinen ka vetem heshtje…
Erjon Zeqiraj: “Angazhimi im aktual ne television me argeton” Gjate edicionit te peste ishte Erioni, djali nga Tirana, qe si nje asnje edicion tjeter te “Vellait te Madh” do t’i bente per vete vajzat e reja qe bashkejetonin me te … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , | Leave a comment

Klodi Çela: Festa e ditëlindjes me 150 të ftuar
”Jam kënaqur pa masë nga surprizat, miq pa fund, rreth 150 veta, modelë e modele si dhe të pasur”, kështu e fillon rrëfimin e tij për ”Panorama plus” ish-banori i BB, Klodian Çela, me rastin e ditëlindjes së tij, të … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 | Tagged , , | Leave a comment