Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » thashetheme » Thashetheme Big Brother Albania 6

Category Archives: Thashetheme Big Brother Albania 6

Debat mes Oltës, Eldorës dhe Xhimit

Banorët ndodhen në kuzhinë dhe janë duke e thyer urinë me gjëra të vogla. Eldora ndërkohë merr një pjatë dhe mendon ti hedhi diçka vetes për të ngrënë, ndërsa Xhimi i thotë të presi se do hanë të gjithë. Por i … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Banorët e BB6 bejn memorizimin e historisë

Big Brother u komunikon banorëve se provën për krijimin e historisë me tituj këngësh ata e kaluan me sukses. Por prova vazhdon dhe ka lidhje me provën javore të banorëve. Detyra e banorëve tani është të memorizojnë historinë. Ata kanë … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Sekreti numër 8 “Jukebox Njerëzor”

Big Brother i jep sërish indikacione banorëve për të zbuluar sekrete, që po ato vetë i posedojnë. Kësaj radhe ideja është sa origjinale aq edhe sfiduese në të njëjtënkohë. Vëllai i madh do ti japë banorëve disa tituj këngësh dhe … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | 1 Comment

Joana dhe Anaidi mundohen të bëjnë xheloz njëri – tjetrin

Mardhënia mes Anaidit dhe Joanës duket se ka ndryshuar disi kohët e fundit. Prej tyre pritet më pak që mardhënien e tyre ta kalojnë në një fazë tjetër. Por, as këtu nuk po kuptohet gjë. Megjthëse gjatë ditës u panë … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Joana: Dua Janin, ndjej Anaidin, më ngroh Edberi

Joana ende nuk është pozicionuar qartë në atë që ajo po bën. Kur nisi aventurën në Big Brother, deklaroi se i dha fund lidhjes së saj 6 vjecare me Janin(ish të dashurin jashtë shtëpisë) Më vonë ajo filloi të afrohej … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Shumë cifte, por asnjë lidhje…

Përgjatë këij edicioni të Big Brother ende nuk jemi përballur me një lidhje të mirfilltë. Në fakt në shtëpi ka disa “cifte”, të cilët simpatizojnë njëri – tjetrin, por që ende pqlqimi i tyre nuk është konkretizuar në një lidhje … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Eldora vlerëson shumë djemt nga Kosova

Eldora ka treguar se është tip paqësorë që nuk krijon shumë konflikte brenda shtëpisë. Ajo thuaje me të gjithë banorët ka raporte normale. Përvec Elonës dhe Shpendit, Eldora ka krijuar mardhënie të mira edhe me Viganin dhe Edberin. Ndërsa ndodhet … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Elona stilon fustan për ditëlindjen e vajzës së Shpendit

Vajza e Shpendit kishte ditëlindjen dje. Elona, Olta dhe Xhimi ishin personat e parë që e uruan. Por, Elona nuk u mjaftua vetëm me një urim, ajo pa e ditur Shpendi shprehu dëshirën për ti stiluar një fustan, si dhuratë … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment

Anaidi: Këtë javë do ta bëj pushim, nuk sulmoj askënd

Anaidi, padyshim është një ndër banorët më aktiv deri më tani në Big Brother. Falë lojës, zgjuarsisë, intrigave, strategjive, po e radhit veten si një ndër konkurentët më të fortë të këtij edicioni. Ai ka mundur të bëj për vete … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | 1 Comment

Elona,një biseksuale në Big Brother ?!

Kohet e fundit banoret por edhe gjithe publiku eshte bere me teper kurioz per te ditur dicka rreth jetes private te Elones , konkurrentes se Big Brother Albania 6. Zerat jane ngritur me se shumti mbas sugjerimit qe i beri … Continue reading

Posted in Thashetheme Big Brother Albania 6 | Leave a comment