Vous êtes ici : Big Brother Albania 7 live » Thashetheme Big Brother Albania 4 » Video – Ermali dhe Franceska bejne seks

Video – Ermali dhe Franceska bejne seks

Pamje te dyshimta ka rreth nje cifti te paperfunduar mire midis dy Vlonjateve te BB5, Franceska Jaces dhe Ermal Merdanit. Mos valle vertete ka ndodhur qe ata kane kryer marrdhenie ? Pamjet s’e tregojne qarte, por jane shume dyshuese, sidomos nga fundi i videos.Gjatë spektaklit të ditës së shtunë Ermali i Big Brother 5 u shpreh se ai ka respekt për Franceskën dhe se mes tyre nuk ka një lidhje dashurie.

seks ermal dhe franceska jace

seks ermal dhe franceska jace

Deklarata e tyre u pa me jo pak dyshim nga spektatorët pasi në shumë momente ata ishin shfaqur në intimitet duket u puthur dhe përqafuar mes tyre.Kjo video e publikuar tregon qartë se “respekti” që ata kanë për njëri-tjetrin qenka i një lloj të veçantë.

This entry was posted in Thashetheme Big Brother Albania 4 and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Video – Ermali dhe Franceska bejne seks

  1. fatmir says:

    spo ju vjen marre bre pisa hor na bat

  2. valka says:

    OOOOOO Zoti ime i madhe,si nuk i vie turp nga familja e saj ta shohin live tu bere sex,turp i qoft qe te dyva,ama ksaj uhh uhhh uhhhh,shqiptarja e turperuar,per nje qef e hupi fetyren e vet ,le te shkoj te gjiroj filam porno qe nga ai moment,mbajeni veten o njerez mos humbni fetyren per 5 minuta qejf,se ju kushton per gjithe jeten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *